Szociális szolgáltatások fejlesztése támogató technológiai eszközök biztosításával
a házi gondozás területén (TIOP-3.3.2-12/1-2013-0001)

English verrsion

Gyengénlátóknak

Álláshirdetés informatikus munkakör betöltésére - az álláshirdetés lejárt

A Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja (MEREK) megfelelő tapasztalattal rendelkező munkatársat keres a Társadalmi Megújulás Operatív Program – Mozgáskorlátozott emberek foglalkoztatását, önálló életvitelét segítő eszközfejlesztő műhely és szolgáltatási hálózat (TÁMOP-1.4.2-07/1-2008-0001) projekt alábbi pozíciójának betöltésére:

 Informatikus

 Főbb feladatok:

  • Informatikai rendszer felügyelete
  • Számítógépek, nyomtatók, hálózati és egyéb informatikai eszközök
    • A TÁMOP központi irodájában és a 7 vidéki műhelyben található eszközök felügyelete, karbantartása
    • Az informatikai hálózat hibáinak észlelése, ezek elhárítása
  • Felhasználók napi problémáinak elhárítása
  • Technikai háttértámogatás nyújtása a rendezvényeken
  • Windows 2008 szerver
    • A telepített alkalmazások és a rendszer időszakos ellenőrzése, naprakész állapotban tartása
    • A szerver konfigurálása
    • Az esetlegesen előforduló hibák megelőzése, felderítése, megoldása
    • A szerver hálózati biztonságának felügyelete
    • Naplófájlok ellenőrzése
    • A Központi Informatikai Nyilvántartó Rendszer futókörnyezete stabilitásának biztosítása
    • A szerver mentéseinek ellenőrzése
    • A szerver fejlesztéseinek megtervezése, kivitelezése, felügyelete
  • Központi Informatikai Nyilvántartó Rendszer
    • A szoftver hibáinak kezelése, azok továbbítása a fejlesztők felé
    • A szoftver működésfolytonosságának garantálása
    • Segítségnyújtás a felhasználóknak a szoftver használatával kapcsolatosan
  • Adminisztrátori feladatok elvégzése

A jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • Megfelelő szakmai önéletrajz
  • Releváns, legalább középfokú végzettség
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat

 Előnyt jelent:

  • Mozgássérült emberek rehabilitációja területén szakmai tapasztalat
  • Európai Uniós projektekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: változó

Munkavégzés ideje: heti 40 óra

Jelentkezni kizárólag a dobozi.barbara@merek.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet 2011. augusztus 24-ig.