Szociális szolgáltatások fejlesztése támogató technológiai eszközök biztosításával
a házi gondozás területén (TIOP-3.3.2-12/1-2013-0001)

English verrsion

Gyengénlátóknak

Álláshirdetés szakmai irányító munkakör betöltésére - az álláshirdetés lejárt

A Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja (MEREK) megfelelő tapasztalattal rendelkező munkatársat keres a Társadalmi Megújulás Operatív Program – Mozgáskorlátozott emberek foglalkoztatását, önálló életvitelét segítő eszközfejlesztő műhely és szolgáltatási hálózat (TÁMOP-1.4.2-07/1-2008-0001) projekt alábbi pozíciójának betöltésére:

Szakmai irányító

Főbb feladatok:

  • Képviseli az intézményt illetve annak érdekeit a projekt megvalósítása során
  • Az intézményben és a projektben egyaránt résztvevő munkatársak projektben végzendő feladatait meghatározza (időkorlát)
  • A projekt szakmai megvalósításának irányítója
  • Irányítja és felügyeli a projekt szakmai munkatársait
  • Meghatározza a módszertani munka irányát és menetét
  • Koordinálja a projektben folyó különböző irányú (képzési, műszaki, munkaerő-piaci) szakmai tevékenységeket
  • Irányítja a nemzetközi kapcsolatok referens munkáját

A jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • Megfelelő szakmai önéletrajz
  • Felsőfokú szociális végzettség
  • Minimum 10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Mozgássérült emberek rehabilitációja területén szakmai tapasztalat
  • Európai Uniós projektekben szerzett tapasztalat

A szakmai irányító megbízási szerződés keretében látja el feladatát.

Jelentkezni kizárólag a dobozi.barbara@merek.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet 2011. augusztus 24-ig.